Bulwarove1 (1 of 1)-41

Bulwarove poleca się na wakacje

22 lipca 2019

Przed nami kolejne Bulwarove wydarzenia. Już w najbliższy weekend zapraszamy miłośników ekologicznego , a w sierpniu wielbicieli sportu i aktywnego spędzania czasu.

27-28 lipca Bulwarove będzie doskonałym miejscem dla wszystkich tych, którzy chcą nieco zwolnic tempo swojego życia, odetchnąć i się zrelaksować. Dzieci mają okazję do wspólnej zabawy i zagrania w gry, które, na co dzień nie są powszechnie dostępne, a rodzice mogą sobie odpocząć na leżaczkach i posłuchać muzyki. W sobotę zapraszamy wszystkie mamy i przyszłe mamy na mini warsztaty z chustowania w godz. 11.30-13.30. Po zajęciach zorganizowany będzie spotkanie z dietetyczką, która opowie o zdrowym żywieniu dla mam. Przez cały weekend będą trwały ekologiczne warsztaty dla dzieci, podczas których będzie można przygotować ekologiczne torby, wziąć udział w zręcznościowym łowieniu plastików z małego basenu czy zmierzyć się w śmieciowej bitwie na wodę. A w niedzielę zapraszamy na nasz bieg.

W ten weekend na Bulwarovym pojawi się także stoisko DKMS, gdzie będzie można zapisać się do bazy potencjalnych dawców szpiku. Tym razem Dni Dawcy Szpiku w Szczecinie są organizowane w ramach akcji: „Czy Pomorze pomoże? AŻ 5 PACJENTÓW CZEKA NA DAWCĘ SZPIKU!”. Ci, którzy jeszcze się nie zarejestrowali w bazie będą mogli to zrobić już w sobotę i niedzielę podczas Bulwarovego.

Z kolei w sierpniu zapraszamy wszystkich aktywnych. Weekend 24-25 sierpnia będzie obfitowała w mnóstwo sportowych zajęć. Grafik będzie wypełniony po brzegi. Na początek, w sobotę, przebiegniemy kolejny etap naszego „Półmaratonu nad Czystą Odrą”. To będzie już trzeci z czterech biegów. O godzinie 10.00 ze skweru na Nabrzeżu Starówka wystartują biegacze, którzy będą mieli do pokonania nieco ponad 5 km szczecińskimi bulwarami. Później przeniesiemy się na boisko, gdzie będą odbywać się zajęcia prowadzone przez szkółkę piłkarską. W trakcie tego weekendu zorganizowane zostaną także pokazy Capoeira – brazylijskiej sztuki walk oraz zajęcia z frisbee.

Czekamy na Was na samym końcu Łasztowni w soboty od 11.00 do 18.00 i niedziele od 10.00 do 18.00.