DSC_0333

Darmowe rodzinne atrakcje, jedzenie i koncert. Bulwarove zaprasza na wspólny weekend!

21 sierpnia 2018

W poprzednim tygodniu zapowiadaliśmy darmowe warsztaty gimnastyczne dla dzieci podczas Bulwarove. Niestety, to wydarzenie musimy przełożyć na kolejną edycję. Ale nie martwcie się, w tym tygodniu w ramach Bulwarove przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji. Będą warsztaty dla dzieci, uwielbiane drewniane gry i koncert.

Na początek dobre wiadomości dla najmłodszych, na nasz skwer powróci strefa „Unplugged” z drewnianymi grami: koci labirynt, piłkarzyki, fliper, słoniowe kręgle, tall ships races i jenga w dużym formacie. Maluchów zapraszamy też na darmowe warsztaty „Małego Inżyniera”, gdzie przez cały weekend będzie można zbudować roboty i zobaczyć jak one działają

.

W tym tygodniu wśród wystawców znajdziemy laureatów konkursu „Zrobione w Szczecinie”. Będą razem z nami Stoprocent, Foonka, Garo, Kobietowo.pl, Twórcza Cytrynka, Petersen, Home by Wolff. Atrakcją wieńczącą będzie darmowy koncert duetu OOXOO grającym w stylu electro pop. Koncert rozpocznie się w sobotę, o godz. 20.

Podobnie jak w poprzednich edycjach na skwerze pojawią się leżaki, pufy, gry i zabawy dla całych rodzin. Nie zabraknie także Open Kitchen i smacznych dań z kuchni całego świata.
Już dzisiaj zapraszamy na Łasztownię i skwer wieńczący szczecińskie bulwary. Śledźcie nas na Facebook’u w wydarzeniu Bulwarove/Open Kitchen i bądźcie na bieżąco.
Na Bulwarove zapraszamy w sobotę i niedzielę w godz. 11-17, Open Kitchen trwa do 22.
Organizatorem wydarzenia jest Miasto Szczecin oraz spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. Partnerem projektu jest inwestor projektu „Czysta Odra w Szczecinie”.