Czerwiec, 2019

Wydarzenie cykliczne

19cze18:3019:30Bezpłatne zajęcia gimnastyki słowiańskiej na bulwarach18:30 - 19:30 North East Marina

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy co środę od 18:30 – 19:30 – Wyspa grodzka przy marinie
Ćwiczenia zawierają automasaż, regulują gospodarkę hormonalną, redukują poziom stresu, rozluźniają tak ciało jak i umysł i mają ogrom zalet o których można napisać książkę.
Nie ma podziału na początkujących i zaawansowanych, do ćwiczenia można dołączyć w każdym momencie niezależnie od wieku, kondycji czy rozciągnięcia. Efekty odczuwamy zaskakująco szybko zaś efektem ubocznym jest pięknienie.

prowadzące:
Paulina Sołtowska – pierwsza w szczecinie instruktorka wywodząca się z tradycji białoruskiej (od oksany pawłowicz), praktykuje skutecznie od 2016 roku i równie skutecznie przygotowuje kolejne instruktorki. Mając doświadczenie w wielu formach ruchu potrafi znaleźć sposoby dotarcia do kobiet z którymi ćwiczy niezależnie od ich kondycji, trudności czy możliwości w danym punkcie. o gimnastyce może mówić godzinami, ale od gadania woli efektywne działanie. z wykształcenia kulturoznawca, z zamiłowania etnolog a z zawodu czarownica.
https://www.facebook.com/Gimnastyka-S%C5%82owia%C5%84ska-z-pao-322108125067150/

Sonia Mrzygłocka – Pyć (poprowadzi zajęcia w dniach: 3, 24 i 31 lipca) druga w szczecinie w tradycji białoruskiej. niesamowita kobieta która samą sobą pokazuje jak wiele może dla nas gimnastyka zadziałać. w krótkim czasie osiągnęła niewyobrażalne efekty dla własnego ciała i zdrowia. swoim zapałem oraz przykładem toruje drogę nawet najtrudniejszym przypadkom a jako dziennikarka z zawodu, umie zostawić miejsce dla indywidualnych kobiecych historii. ucząca się od kilku innych instruktorek poszerzyła swoją wiedzę tak by wprawnie kształcić kolejne, instruktorskie pokolenie. zajęcia wzbogaca od siebie praca z głosem i oparciu o śpiew biały i intuicyjny.
https://www.facebook.com/mokoszy/?ref=br_rs

na zajęcia koniecznie zabieramy matę lub/i kocyk.
ćwiczymy na boso i bez stanika
ćwiczenia wyłącznie dla kobiet

Czas

(środa) 18:30 - 19:30

Miejsce

North East Marina