Wrzesień, 2021

12wrzalldayBiegowe Bulwarove vol. 4(Cały dzień: niedziela) Nabrzeże Starówka

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Biegacze, Biegaczki, Kibice!

W czerwcu rusza kolejna edycja cyklu Biegowe Bulwarove – Bieg nad Czystą Odrą w Szczecinie. Pierwszy bieg zaplanowano na 26 czerwca. Do pokonania będzie trasa o długości 5 km. Tradycyjnie, zostanie ona wyznaczona wzdłuż Odry. Zawodnicy przebiegną dwie pętle w sąsiedztwie Dźwigozaurów i North East Mariny. Biegowe Bulwarove to doskonała forma aktywności na świeżym powietrzu. Dystans nie jest długi, a okoliczności przyrody sprawiają, że biegnie się bardzo przyjemnie.

Start będzie odbywał się w dwóch turach o godz. 9.00 i 12.00. Łącznie na bieg może zapisać się 300 osób. Koszt opłaty startowej wynosi 45 zł. W pakiecie znajdą się numer startowy i chip do pomiaru czasu i gadżety biegowe. Każdy zawodnik, który przekroczy linię mety otrzyma pamiątkowy medal. Dla stałych bywalców przygotowaliśmy możliwość zakupu karnetu na wszystkie biegi. To koszt 160 zł. W ramach karnetu zawodnicy otrzymają koszulki techniczne w gratisie. Pozostali będą mogli je nabyć w cenie 50 zł.

Bieg Kota Umbriagi

Ale to nie koniec dobrych wiadomości. W tym roku chcielibyśmy również zaprosić najmłodszych do naszych zawodów i wzięcia udziału w Biegach Kota Umbriagi. Zawody będą organizowane dla dzieci z roczników 2014-2019 na dystansie 60 m godz.10.00 oraz na 300 m dla dzieci z roczników 2013-2008, godz.10.30. Każdy uczestnik otrzyma numer startowy, gadżety i medal pamiątkowy po pokonaniu dystansu. Opłata startowa wynosi 40 zł. Biegi dla dzieci będą odbywały się w tych samych terminach, co te dla dorosłych. Tutaj również istnieje możliwość wykupienia karnetu w cenie 140 zł (w cenie karnetu koszulka). Koszulkę będzie można dokupić za 45 zł.

Również w tym sezonie cztery razy spotkamy się nad Odrą by wzdłuż niej – na odcinku 5 km – rozpocząć aktywnie weekend. Na linii startu zobaczymy się w letnie soboty:

26 czerwca
17 lipca
14 sierpnia
12 września

Partnerem cyklu jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinie, który realizuje program inwestycyjny „Czysta Odra w Szczecinie”

 

Czas

Cały dzień (Niedziela)

Miejsce

Nabrzeże Starówka

Organizator

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia ul. Tadeusza Wendy 8, 70-655 Szczecin