Lipiec, 2021

17lipalldayBiegowe Bulwarove vol. 2(Cały dzień: sobota) Nabrzeże Starówka

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Czas na drugą odsłonę cyklu „Biegowe Bulwarove”

Tym razem hasłem przewodnim przebieżki „nad czystą Odrą” będzie „Biegam, by jeść więcej ciastek”. Słodkie będą zarówno pakiety jak i nagrody dla najszybszych biegaczek i biegaczy. Pomiędzy dwiema turami biegu dla dorosłych znów odbędą się „Biegi Kota Umbriagi” dla dzieci.

Po raz kolejny uczestnicy w swoich pakietach znajdą niespodzianki. Tym razem będą to łakocie: batony bez dodatku cukru od Fit Cake Szczecin oraz mini beziki od Szczecińskiej Bezy. Ci, którzy zakończą bieg, będą mogli zapozować z medalem na tle ścianki finisher z zabawnym hasłem przewodnim. Nie zabraknie nagród dla osób, które staną na podium. Po zliczeniu wyników z obu tur przyznane zostaną nagrody dla 3 najszybszych uczestników i uczestniczek. Będą to vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania w Fit Cake Szczecin. W pakietach dla dzieci znajdą się mini beziki oraz koszulki „Bulwarove” – dokładnie takie, jakie mają ich biegający rodzice!

Bieg towarzyszy rodzinnemu wydarzeniu Bulwarove. Zachęcamy do pozostania na Nabrzeżu Starówka i korzystania z leżaków, gier, zabawek i programu animacji – a wszystko pod szyldem „wakacje bez monitora”.

 

Czas

Cały dzień (Sobota)

Miejsce

Nabrzeże Starówka