Czerwiec, 2019

22czeallday23Bulwarove(Cały dzień) Skwer na Łasztowni

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Jedna z najbardziej lubianych imprez i form spędzania wolnego czasu wraca w nieco odmienionej formie ♥

Na skwerze wieńczącym Łasztownię znowu pojawią się leżaczki, animacje dla dzieci i nowe elementy, których do tej pory nie było.

Poprzedni sezon pokazał, że szczecinianie uwielbiają spędzać czas na bulwarach. Za sprawą Bulwarove skwer na końcu Łasztowni zmienia się w przestrzeń pełną doskonałej zabawy oraz smacznych przekąsek. Dzieci mają okazję do wspólnej zabawy i zagrania w gry, które, na co dzień nie są powszechnie dostępne, a rodzice mogą sobie odpocząć na leżaczkach i posłuchać muzyki.

Tegoroczne Bulwarove oczywiście zachowają swoją przewodnią konwencję, ale też wprowadzą nieco nowości. Przez cztery edycje, bo tyle ich właśnie będzie, odwiedzając Bulwarove będziemy mogli wziąć udział w różnych zajęciach tematycznych.

Podobnie jak w zeszłym roku będziemy promować aktywność fizyczną na bulwarach i organizować biegi. Raz w miesiącu (zawsze w niedzielę) zapraszamy na Biegowe Bulwarove – biegi wzdłuż szczecińskich bulwarów. Tym razem za udział w każdym biegu zawodnicy otrzymają medale, które po 4 miesiącach połączą się w jeden duży 🙂 Dla dzieci przewidziano bezpłatny FUN RUN.

Informacje o atrakcjach poszczególnych wydań cyklu będziemy publikować w wydarzeniu na Facebooku.

❓Gdzie i kiedy?

Na pierwsze Bulwarove zapraszamy w weekend 22-23 czerwca. Kolejne:

27-28 lipca
24-25 sierpnia
7-8 września

Imprezy będą się zaczynały o 11:00 (sobota) lub 10:00 (niedziela) i trwały do 18. Lokalizacja to jak w poprzednim roku skwer na końcu odnowionego Nabrzeża Starówka.

Masz firmę lub organizację i chcesz wziąć udział w jednej z imprez? To doskonała okazja do promocji poprzez animacje lub sprzedaży, np. gastronomicznej. Odezwij się do Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, jesteśmy otwarci na współpracę 🙂

Partnerem cyklu jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinie, inwestor projektu „Czysta Odra w Szczecinie etap 2″

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Szczecinie realizuje projekt inwestycyjny pn. „Czysta Odra w Szczecinie – etap 2”. Jego całkowity koszt wynosi 62.812.049,61mln zł., a wysokość dofinansowania z Funduszu Spójności UE 26.557.234,46 mln zł. Celem przedsięwzięcia jest kompleksowe rozwiązanie problemów gospodarki wodociągowo-ściekowej w Szczecinie, a w konsekwencji poprawa jakości wód rzeki Odry.

Zakres rzeczowy projektu obejmuje m. in.:

– budowę, modernizację oraz wymianę ok. 33 km sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i deszczowych w obu częściach Szczecina,

– wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania sieciami wodociągowo – kanalizacyjnymi.

– zwiększenie liczby nowych i przełączonych użytkowników sieci kanalizacyjnej,

– zakup specjalistycznych urządzeń do obsługi sieci wodociągowo – kanalizacyjnych,

– rozbudowę i modernizację Oczyszczalni Ścieków Pomorzany

Czas

Czerwiec 22 (Sobota) - 23 (Niedziela)

Miejsce

Skwer na Łasztowni

Organizator

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia ul. Tadeusza Wendy 8, 70-655 Szczecin