Wrzesień, 2021

04wrzallday05Buwarove(Cały dzień) Skwer na Łasztowni

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Czy można ciekawie i aktywnie spędzać wakacje w centrum miasta? Oczywiście, że tak! Wystarczy tylko odwiedzić szczecińskie bulwary i dołączyć do jednego z wielu wydarzeń organizowanych w ramach projektu Bulwarove, który latem powróci na Łasztownię. W tym roku hasłem przewodnim będzie „Wakacje bez monitora”

Na początek szybka przebieżka bulwarami, a później już odpoczynek na leżaczkach z dobrą muzyką w tle i atrakcjami dla wszystkich. Znacie to? Oczywiście, że tak. To przecież nic innego jak nasze znane i lubiane Bulwarove, które od kilku sezonów jest organizowane na skwerze wieńczącym Łasztownię. Tego lata powrócimy z tym wakacyjnym projektem i przygotujemy jeszcze ciekawsze propozycje dla całych rodzin.

W te wakacje z pewnością nie będziemy się nudzić. Pod hasłem „Wakacje bez monitora” Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia zaproponuje mnóstwo ciekawych aktywności podczas weekendowych Bulwarovych wydarzeń. Startujemy już 26 czerwca i tak do końca wakacji. Łącznie będzie to 8 różnych ciekawych i inspirujących weekendów. Każdy z nich różny i poświęcony innej tematyce. W ramach Bulwarovych „Wakacji bez monitora” zaprosimy Was na spotkanie z literaturą, turystyczne spacery, zorganizujemy grę miejską, zawody crossfitowe oraz warsztaty fotograficzne. Wszystko oczywiście bezpłatnie i z ogromem dobrej zabawy.

Bulwarowe weekendy:

  • 26-27 czerwca
  • 03-04 lipca
  • 17-18 lipca
  • 24-25 lipca
  • 14-15 sierpnia
  • 21-22 sierpnia
  • 04-05 września
  • 11-12 września

Lokalizacja to jak w poprzednim roku skwer na końcu odnowionego Nabrzeża Starówka.

Masz firmę lub organizację i chcesz wziąć udział w jednej z imprez? To doskonała okazja do promocji poprzez animacje lub sprzedaży, np. gastronomicznej. Odezwij się do Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, jesteśmy otwarci na współpracę 🙂

Czas

Wrzesień 4 (Sobota) - 5 (Niedziela)

Miejsce

Skwer na Łasztowni

Organizator

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia ul. Tadeusza Wendy 8, 70-655 Szczecin