Sierpień, 2020

07sierp(sierp 7)20:0008(sierp 8)03:00Deep In My Soul 00220:00 - 03:00 (8) Floating Market, skwer na Łasztowni, Tadeusza Wendy 14

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Po udanej pierwszej edycji, czas na drugą odsłonę wydarzenia Deep In My Soul.
Miłość do muzyki przekracza wszelkie granice, zawsze i wszędzie.
Będziemy chcieli przekazać Wam tą miłość do muzyki elementarnie szerokiej, jedynej w swoim rodzaju i otwartej na każdą wrażliwość uszu, umysłu, serca i całego ciała.
Anjunadeep i jej reprezentanci (m.in.: James Grant i Jody Wisternoff) zbudowali ogromną rzeszę słuchaczy i fanów muzyki Progressive/Deep/Melodic na całym świecie. Dzisiaj do już rozgrzanego pieca dorzucają coraz to nowi utalentowani producenci tych, że gatunków jak: Tinlicker, Grum , Marsh czy Ben Bohmer oraz już znani od dłuższego czasu tacy wyjadacze jak: Lane 8, 16BL czy Above & Beyond w deepowej odsłonie. Głowną postacią wieczoru będzie nowa postać w stajni Anjunabeats Milkwish, ktorego utwór (wraze z Jerome Isma-Ae) „No Time To Wait” znalazł się na najnowszej kompilacji Above & Beyond. Do tego Souls in Motion / Apple One prosto z Vandit Records, promujący powrót legendarnych imprez In Trance We Trust Sasha Dubrovsky oraz ekipa tworząca Deep In My Soul. Zapraszamy !
Dj’e – Line Up:
Milkwish (Anjunabeats)
Sasha Dubrovsky (In Trance We Trust)
Souls in Motion / Apple One (Vandit)
Mr White (Deep In My Soul / Anjunafamily Poland / PartyOnline)
Dj DamianS (Deep In My Soul / PartyOnline)
Tysa (Deep In My Soul / PartyOnline)

Czas

7 (Piątek) 20:00 - 8 (Sobota) 03:00

Miejsce

Floating Market, skwer na Łasztowni

Tadeusza Wendy 14

Organizator

Floating Market