Lipiec, 2019

13lip(lip 13)19:0014(lip 14)02:00Jazzek / Cee Dee | Wyspa Grodzka19:00 - 02:00 (14) Miejska Strefa Letnia

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Jeden wieczór i dwóch DJ-ów, których śmiało można nazwać legendami szczecińskiego clubbingu! 13 lipca zapraszamy Was na noc pełną świetnych brzmień z pogranicza house, disco, funk czy nawet soul.

🔥 CEE DEE – czyli Dawid Stryjewski na scenie szczecińskiej obecny od ponad 18 lat. Od zawsze blisko tanecznego house oraz gatunków pokrewnych. Niebanalny gust oraz selekcja są rozpoznawalne od wielu lat wśród szczecińskich klubowiczów. Nie boi się eksperymentować wplatając żywe instrumenty w trakcie setów, we współpracy z artystami. Grał na wielu imprezach w Polsce oraz poza nią w tym Ministry of Sound. Pojawiał się na lineupie z takimi osobistościami jak Fafa Monteco, Jeremy Sylverster, Leo Laker, VooDoo oraz rodakami DJ Jazzek, Matush, Haze, Da’Break, Moondeck, Monki. Laureat m.in. Big DJ Star. Aktywnie uczestniczy w inicjatywach na rzecz szczecińskiej kultury klubowej.

🔥 JAZZEK – dj / producent ze Szczecina. Rozpoczął dj-ing w 1991 r. grając na imprezach z muzyką (funk, soul, house). W latach 1995-97 r. był rezydentem kultowego klubu Quo Vadis w Szczecinie. Od 1997 r. współpracował z New Music Art (Techno Dance Mission) W 1999 r. wziął udział w Mistrzostwach Polski DJ-ÓW DMC gdzie był finalistą tego konkursu. Występuje również jako Mr. Jazzek z reprertuarem Electro Swing / Swing House)- należy do elity dj-ów / producentów i jest prekursorem tego gatunku w Polsce.

13 lipca, sobota
Wstęp wolny
Wyspa Grodzka

Czas

13 (Sobota) 19:00 - 14 (Niedziela) 02:00

Miejsce

Miejska Strefa Letnia