Lipiec, 2020

26lip10:0020:00Mistrzostwa Polski w Papier Nożyce Kamień 202010:00 - 20:00 Floating Market

Więcej

Szczegóły wydarzenia

3 marca 2012 roku w Centrum Kultury Studenckiej „Pinokio” w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Polski w Papier, Nożyce, Kamień. Wtedy ponad 70 osób z całej Polski rywalizowało ze sobą w tę jakże prostą i zarazem emocjonującą grę.

Zainteresowanie tą nieszablonową imprezą w całej Polsce było tak duże, że nie sposób było nie zrobić kolejnych edycji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom w latach 2013-2016 Mistrzostwa rozrosły się do skali ogólnopolskiej. Co roku eliminacje odbywały się w ok. 10 miastach w Polsce takich jak Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Lublin, Opole, Katowice, Białystok, Zamość, Nowa Sól, Gniezno, Radzyń Podlaski i oczywiście Szczecin, gdzie odbywał się także Finał Mistrzostw. I to był strzał w „dziesiątkę”, gdyż liczba uczestników w całym kraju stopniowo wzrastała do ponad 1000 osób, które walczyły na znaki o tytuł Mistrza Polski w Papier Nożyce Kamień!

Po paru latach przerwy ta nadszedł czas na szóstą edycję tej niesztampowej imprezy. Tegoroczne Mistrzostwa odbędą się w dniach 25-26 lipca 2020 roku. Po ogólnopolskiej ekspansji i zaszczepieniu wśród ludzi zabawy z trzema gestami, w tym roku chcemy do gry zaprosić także najmłodszych – wszak to gra, którejś się uczyliśmy za dziecka. Celem imprezy jest sprawienie, aby stolica Pomorza Zachodniego była jeszcze mocniej kojarzona z Mistrzostwami, stąd też niepowtarzalne miejsce Floating Market, tuż przy charakterystycznym napisie „Szczecin”.

Swoją obecność już zapowiedzieli zawodnicy z różnych zakątków Polski, a także Mistrzowie z poprzednich lat… To niewiarygodne, jak trzy proste gesty zintegrowały we wspólnej zabawie ludzi z całej Polski…

Nie czekaj, zapoznaj się ze szczegółami w regulaminie i do zobaczenia, raz dwa trzy!

Czas

(Niedziela) 10:00 - 20:00

Miejsce

Floating Market