Maj, 2019

04majallday05GłówneOtwarcie sezonu MSL(Cały dzień) Miejska Strefa Letnia

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Sobota 4 maja

11:00 – 17:00

Akademia surfera – w ramach programu odbędą się: między innymi: szkolenia i pływanie pod okiem instruktorów, zawody z udziałem uczestników szkoleń, pokazy w wykonaniu skimboarderów, zabawy, konkursy w różnych kategoriach wiekowych i o różnym stopniu trudności. strefa slackline

Strefa trickboard – trickboard to przyrząd do ćwiczeń i treningu dla osób w każdym wieku. Ćwiczenia umożliwiają rozwój zdolności motorycznych, a także usprawniają  koordynację nerwowomięśniową ćwiczących. Atrakcja stanowi doskonałe uzupełnienie treningu w takich dyscyplinach jak: skimboard, windsurfing, kitesurfing, wakeboard, skateboard i wiele innych sportów, które wymagają podobnej koordynacji ruchowej. Zajęcia prowadzone są pod opieką instruktora. Podczas wydarzenia zorganizujemy rywalizacje dla uczestników szkoleń.  Emocje gwarantowane.

Strefa Slackline – Slackline czyli dyscyplina sportowa polegająca na chodzeniu i jak najdłuższym utrzymaniu się na elastycznej taśmie oraz wykonywaniu różnego rodzaju trików / ewolucji. Zajęcia umożliwiają szkolenie umiejętności koordynacji ruchowej i ogólnej zwinności ciała. W programie pokazy trików freestyle oraz technik chodzenia po taśmach.

Animacje dla dzieci –  w tym między innymi ,,Kolorowe laboratorium Małego Inżyniera” wraz z @Mały Inżynier Szczecin, ogromna trampolina Eurojump, basen z kulami.

11:00 – 18:00 Wynyl za  5 – setki nowości, rzadkie wydania i wyczekiwane reedycje, premiery oraz bestsellery, do tego Winyl w jednej cenie!!!

18:00

Koncert Tragarze – Tragarze to czwórka przyjaciół – Przemysław, Pelo, Chillu i Dj Twister. Każdy z nich przeszedł swoją muzyczną drogę – każdy inną. I w tym widzą swoją siłę. Ich muzyka to powrót do starych czasów, gdzie stoi się w kolejce po bity, unitra i tonsil jest marzeniem każdego obywatela a na ulicach króluje Fiat 126p. Poza ich „tragarskimi” przygodami mieli okazję współdziałać w projekcie dSessions, który pozwolił im pracować z dużą częścią Polskiej i Amerykańskiej sceny rapowej m.in. Paluch, JWP, Kuba Knap, Quebonafide, Otsochodzi, Hades, Rak Raczej, DJ Kebs, Eldo, Pih, Daniel Drumz, Masta Ace, Torae, Smif’n’Wessun, Guilty Simpson, Skyzoo, Reks, Jeru da Damaja, Afu-Ra, Dillon Cooper i wielu innych. Od niedawna przekazują razem treści, historie i dobre nastroje. Właśnie dobrym humorem i błyskotliwą refleksją chcieliby się podzielić na debiutanckiej płycie. Zanim zaczęli targać wspólnie, każdy z nich intensywnie działał w swojej przestrzeni, które teraz są scalone. Podobne gusta bardzo im to ułatwiają. Wierzą, że z chaosu wyłania się zupełnie nowa jakość, dlatego w ich projekcie usłyszycie wiele połączeń: nowego ze starym, hip hopu z reggae, powagę zestawioną z humorem.

20:00

Koncert Rasmentalism – Rasmentalism to duet: Ras i Ment XXL. Działają wspólnie od ponad dekady. W tym czasie stworzyli siedem albumów i przemierzyli kraj grając setki koncertów w wielu polskich miastach i na największych festiwalach (Open’er, Miejskie Granie, Up To Date, Kraków Live Festival). Do tej pory w ramach zespołu, jak i poza nim – Ras pisząc teksty i udzielając gościnnie wokalu, Ment tworząc duet Flirtini – współpracowali z najważniejszymi polskimi artystami. Wśród nich są m.in.: Dawid Podsiadło, Taco Hemingway, Natalia Nykiel, Otsochodzi, Bitamina, Kamp!, xxanaxx, Piotr Zioła, Sokół, Mrozu i wielu innych.

Pomiędzy występami sety DJ-skie – DJ Twister

Niedziela 5 maja:

Dzień Żeglarski

11:00 – 17:00

Akademia surfera, Strefa trickboard Strefa Slackline – Slackline czyli dyscyplina sportowa polegająca na chodzeniu i jak najdłuższym utrzymaniu się na elastycznej taśmie oraz wykonywaniu różnego rodzaju trików / ewolucji. Zajęcia umożliwiają szkolenie umiejętności koordynacji ruchowej i ogólnej zwinności ciała. W programie pokazy trików freestyle oraz technik chodzenia po taśmach.

Animacje dla dzieci –  w tym między innymi ,,Kolorowe laboratorium Małego Inżyniera” wraz z @Mały Inżynier Szczecin, ogromna trampolina Eurojump, basen z kulami.

11:00 – 15:00

Szczeciński WOPR – stoisko profilaktyczne, nauka pierwszej pomocy oraz rzut kołem i rzutką ratowniczą. Pokaz samochodu ratowniczego oraz skutera wodnego.

11:00 – 15:00

Finał Szczecin Match Race -> więcej informacji http://www.polishmatch.pl oraz na facebooku PolishMatchTour

11:00 – 16:00

Strefa animacji żeglarskich ,,Gry Morskie” w tym między innymi:  digantyczna gra w Statki, kabina Radiotelegrafisty (Alfabet Morsea), kody Sygnałowe: czterometrowy masz z salingami i możliwością wywieszania sygnałów flagowych,  Match Racingi: dwie osoby kręcąc korbami kabestanów poruszają każdy własną żaglówką, ścigając się ze sobą, przystań Węzłów: balia z żaglem i ośmioma stanowiskami nauki węzłów żeglarskich oraz kolorowe Stwory Morskie (ponad metrowej wielkości konturowe kształty bałtyckich zwierząt do kolorowania kredą przez dzieci)

11:00 – 17:00

Otwarcie sezonu na North East Marina

Czas

Maj 4 (Sobota) - 5 (Niedziela)

Miejsce

Miejska Strefa Letnia