Maj, 2019

11majallday12Piknik nad Odrą(Cały dzień) Wały Chrobrego

Więcej

Szczegóły wydarzenia

W tym roku po raz kolejny spotkamy się na Wałach Chrobrego!

Poznamy różne strony świata i ich smaki. Weźmiemy udział w konkursach i wyjątkowych atrakcjach. Napijemy się dobrego piwa i posłuchamy, gdzie w tym roku najlepiej wybrać się na wakacje. Poszerzymy swoje muzyczne horyzonty i będziemy się świetnie bawić przy tanecznych występach na żywo.
Tegoroczny Piknik nad Odrą odbędzie się w weekend, 11 i 12 maja. Nasze wydarzenie z każdym rokiem gromadzi coraz więcej gości z różnych zakątków Polski i Europy.

W zeszłym roku odwiedziło nas ponad 50 TYSIĘCY UCZESTNIKÓW i 200 WYSTAWCÓW!

MARKET TOUR
Piknik nad Odrą to największa plenerowa impreza turystyczna w Polsce. To wyjątkowe miejsce, gdzie przedstawiciele branży turystycznej z kraju i zagranicy mogą zaprezentować nam swoje produkty. Pośród wystawców znajdziemy: hotele, biura podróży, ośrodki wypoczynkowe i rekreacyjne, sanatoria a także firmy związane ze sportem i turystyką aktywną oraz transportem lotniczym, autobusowym czy promowym. Promują się u nas również całe kraje i regiony.

(Tssst! Część naszych wystawców poznacie w dzięki serii artykułów „Zaplanuj z nami podróż marzeń” – znajdziecie je na naszym fanpage’u i stronie internetowej)

NIE MA PIKNIKU BEZ SMAKOŁYKÓW
Nasze piknikowe koszyki nie będą puste! 😉 Pierwszego dnia imprezy odbędzie się Wielkie Gotowanie. W wielkim garze przygotowana jest potrawa, której 10 tysięcy porcji powędruje do uczestników. Piknikowi od niedawna towarzyszy Festiwal Smaków Food Trucków. Food trucki z całej Polski przyjeżdżają do Szczecina, aby serwować kuchnię z różnych stron świata. Dla wszystkich zainteresowanych ekologicznymi produktami i regionalnymi smakami organizowane są Targi Żywności i Produktów Ekologicznych. Wielbicieli dobrego piwa na pewno ucieszy obecność regionalnych rozlewni w Strefie Browarów. Nie zabraknie również typowo festynowych stoisk z popcornem czy watą cukrową.

FESTYN RODZINNY I KONCERTY
Piknik nad Odrą ma charakter wiosennego rodzinnego festynu, który oferuje atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W tym roku ponowie powstaną place zabaw, wesołe miasteczko oraz jarmark.
Piknik to niezwykła muzyczna mieszanka stylów! W poprzednich latach odwiedziły nas zespoły folkowe, wykonawcy muzyki pop i dixiland. Mogliśmy usłyszeć morskie opowieści pod postacią szant oraz niezwykłe historie z lądu, zaśpiewane piosenką poetycką. Na naszej scenie również nie zabraknie elektronicznych i rockowych brzmień.

Szczególy i program: https://pikniknadodra.pl/

Czas

Maj 11 (Sobota) - 12 (Niedziela)

Miejsce

Wały Chrobrego