Lipiec, 2020

18lip20:0022:00Wielki Koncert Nocy Letniej20:00 - 22:00 Elewator Ewa

Więcej

Szczegóły wydarzenia

𝑾𝑰𝑬𝑳𝑲𝑰 𝑲𝑶𝑵𝑪𝑬𝑹𝑻 𝑵𝑶𝑪𝒀 𝑳𝑬𝑻𝑵𝑰𝑬𝑱
Już 18 lipca o godzinie 20:00 na terenie portu Szczecin, przy Elewatorze EWA wystąpią dla publiczności zgromadzonej w swoich jednostkach pływających największe polskie gwiazdy. Koncert na żywo widzowie obejrzą w TVP2.

𝒊𝒏𝒇𝒐𝒓𝒎𝒂𝒄𝒋𝒆:
„Wielki koncert nocy letniej” jest jedynym w swym rodzaju wydarzeniem plenerowym, pozwalającym cieszyć się muzyką z najpiękniejszych polskich filmów i seriali, zagraną na wolnym powietrzu przez orkiestrę symfoniczną. W wyjątkowej scenerii szczecińskiego portu na scenie wystąpią: Beata Kozidrak, Ania Dabrowska, Natalia Szroeder, Monika Borzym oraz Kuba Badach, Igor Herbut, Andrzej Piaseczny/oficjalny profil, Andrzej Lampert, Andrzej Krzywy, Artur Gadowski „Gadzio”. Koncert poprowadzi Tomasz Kammel, a wyreżyseruje go Bolesław Pawica – reżyser m.in. niezapomnianego „Koncertu dla Niepodległej” na PGE Stadionie Narodowym. Artystom towarzyszyć będzie Tomasz Szymuś Orkiestra.

𝒌𝒊𝒆𝒅𝒚:
18.07.2020 (sobota)
Godzina 20:00

𝒅𝒍𝒂 𝒌𝒐𝒈𝒐:
Dla wszystkich! Wstęp wolny, koncert dostępny do obejrzenia na miejscu wyłącznie z jednostek pływających! Transmisja telewizyjna na żywo w TVP2

Czas

(Sobota) 20:00 - 22:00

Miejsce

Elewator Ewa