Wrzesień, 2018

15wrzallday16Zakończenie sezonu na bulwarach i w Miejskiej Strefie Letniej(Cały dzień) Miejska Strefa Letnia

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Tego lata udowodniliśmy, że serce Szczecina bije nad Odrą. Na bulwarach i w Miejskiej Strefie Letniej odbyła się rekordowa liczba wydarzeń. Łasztownia i Wyspa Grodzka przyciągnęły tłumy szczecinian i turystów. Huczne pożegnanie sezonu będzie równie bogate w atrakcje. Połączy bowiem zakończenie sezonu na North East Marinie i Miejskiej Strefie Letniej z ostatnim, finałowym wydaniem cyklu Bulwarove.

W ten weekend już od rana zapraszamy na Bulwarove, gdzie jak zawsze na przybywających gości czekać będą leżaki, klasyki gier plenerowych i planszowych oraz wystawcy gastronomiczni i rękodzielnicy. Już po raz trzeci wydarzeniu towarzyszyć będzie „Biegowe Bulwarove” – bieg na 5 km wzdłuż szczecińskich bulwarów. Nie zabraknie również animacji i szerokiego wachlarza warsztatów sportowych i edukacyjnych. Na bulwarach odbędą się m.in. warsztaty gimnastyczne promujące Mistrzostwa Europy w gimnastyce sportowej, których gospodarzem już w przyszłym roku będzie Szczecin. Na fanów rolek czekać będzie „Rolkujące Bulwarove” – warsztaty jazdy na rolkach i wspólna zabawa. Jak zawsze, na miejscu będzie DJ grający muzykę na żywo.

O 17:00 centrum wydarzeń przeniesie się na Wyspę Grodzką. W Miejskiej Strefie Letniej powstanie m.in. strefa VR, która umożliwi uczestnikom przeniesienie się do wirtualnej rzeczywistości przy pomocy specjalnych okularów. Strefa Chill Out będzie idealnym miejscem do odpoczynku i skorzystania z oferty plażowego baru. Na wyspie odbędą się również mistrzostwa Szczecina w bule. Sobotni wieczór zwieńczą koncerty Tragarzy i OHO!KOKO. W niedzielę organizatorzy zapraszają na kino pod chmurką.

Szczegółowy program imprez ujawnimy wkrótce!

Organizatorami wydarzenia są Żegluga Szczecińska, NorthEast Marina Szczecin i Miasto Szczecin.

Czas

Wrzesień 15 (Sobota) - 16 (Niedziela)

Miejsce

Miejska Strefa Letnia

Organizator

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia ul. Tadeusza Wendy 8, 70-655 Szczecin